O mnie

Kaligrafia to moja pasja od lat, postanowiłam połączyć ją z działalnością zadowodą i tak powstała Kaligrafka.

Marka Kaligrafka specjalizuje się w łączeniu tradycyjnych stylów piśmiennictwa z nowoczesnością, tworzymy prace, które można wykorzystać na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykaligrafować list, menu, dedykację, zaproszenia, projekt pod tatuaż czy nawet logo, możemy stworzyć dzieło sztuki, które pozostawi niezatarte wrażenie.

Kaligrafia jest intymną, prywatną i spontaniczną formą ekspresji, dlatego wielu ludzi najbardziej lubi dostawać życzenia w formie ręcznie wypisanej kartki lub listu.

Kaligrafka to również Szkoła Kaligrafii, nasze zajęcia skierowane są głównie dla dorosłych, ale organizujemy również zajęcia dla dzieci i młodzieży. Chcesz, aby Twój podpis wyglądał profesjonalnie? Chcesz pięknie pisać? Interesujesz się kaligrafią? Zapraszamy na warsztaty, podczas których nauczysz się pisać m.in ostrą, elastyczną stalówką umożliwiającą cieniowanie liter, poznasz teksturę gotycką i tajniki iluminacji. Dla chcących udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności przygotowaliśmy szeroki asortyment materiałów do kaligrafii, nasza oferta skierowana jest zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Następne zajęcia od marca 2016 r.